w

Bass Astral TECHNO DO MIŁOŚCI | Łódź

Miłość, miłość, miłość… To najlepsze i najważniejsze z uczuć. Miłość często idzie w parze z muzyką. Bass Astral znany z duetu z Igo wie jak muzycznie rozpalić uczucia. Producent właśnie rusza w trasę koncertową promującą swoje najnowsze wydawnictwo Techno do miłości na której odwiedzi największe polskie miasta, m.in. Wrocław, Szczecin, Lublin czy Kraków. Nie może Cię zabraknąć na tej wyjątkowej muzycznej uczcie!

Bass Astral x Igo przez parę lat swojej działalności wdarli się na sam szczyt polskiej sceny. To w duecie wypromowali takie hity jak Feeling Exactly, Somebody, Juno czy Dancing in the dark. Jednak w pewnym momencie każdy artysta chce skupić się na rozwijaniu własnego brzmienia. Dlatego Bass Astral o nadchodzącej płycie, Techno do miłości, sam mówi, że “są to piosenki taneczne jak i melancholijne, piosenki poważne i te lekkie. Momentami eksperymentalne, wzniosłe a za chwilę boleśnie bezpośrednie.” Artyści, którzy gościnnie pojawią się na Techno do miłości to m.in. Hania Rani, ULTRA, Erektion czy Against the Grain.

Przekonaj się sam co nowego Bass Astral przygotował dla polskiej publiczności na trasie promującej płytę Techno do miłości.

Nadchodzące wydarzenia

Jemy w Łodzi Burger Fest

25.05 Uczta SANAH w Łodzi