HOT NEWS
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Polska Noc Kabaretowa

18 marca

W 2023 roku najlepsze polskie kabarety powrócą do Atlas Areny. Zaprezentują premierowe skecze, a przyświecać im będzie jedna zasada: 0 cenzury – 100% kultury!

Do Łodzi wraca największe kabaretowe show w Polsce. Jak zapowiadają organizatorzy Polska Noc Kabaretowa zapewni zupełnie nowy wymiar rozrywki, który śmiało można nazwać „kabaretową superprodukcją roku”. Zgodnie z zapowiedziami przed nami widowisko doskonałe stworzone przez najwybitniejsze polskie kabarety!

Na jednej scenie w Atlas Arenie pojawią sięnajwiększe gwiazdy „kabaretowego Hollywood”. W Łodzi zobaczymy: Kabaret Ani Mru Mru, który po raz pierwszy w historii weźmie udział w Polskiej Nocy Kabaretowej, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Szymon Łątkowski i Kabaret Smile. Wieczór poprowadzi Bartosz Klauziński.

Zaproszeni goście zaprezentują premierowe skecze, za którymi skrywa się jedna zasada „0 cenzury – 100% kultury”. Nie będzie więc tematów tabu, a nieskrępowana swoboda artystów zaowocuje tematami ostrymi i kontrowersyjnymi. Wszystko to zostanie podane w atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej kultury.

Szczegóły

Data:
18 marca
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://atlasarena.pl/wydarzenia/pnk-2023

Miejsce wydarzenia

Atlas Arena
Bandurskiego 7
Łódź, Łódzkie 94-020 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48 42 272 15 05
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Polska Noc Kabaretowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Chcesz dodać wydarzenie do naszego kalendarza ?
Nic prostszego! Wystarczy, że skorzystasz z opcji „Dodaj Wydarzenie”
Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki