w ,

Wine Yoga | wieczór idealny: joga i wino

Days
Hours
Minutes
Seconds

SZCZEGÓŁY

Znasz doskonale wino, ale nie miałeś jeszcze do czynienia z jogą? A może joga to twój chleb powszedni, a do chleba brakuje tylko… no właśnie! WINA!
Na tę szaloną letnią akcję zapraszamy joginów – wytrawnych i półwytrawnych, ale przede wszystkim tych słodkich i półsłodkich fanów boskiego trunku, którzy ponad wszystko cenią dobrze spędzony czas w sobotni wieczór, a z jogą być może spotkają się po raz pierwszy.
❗️ Udział w wydarzeniu oczywiście wyłącznie dla osób pełnoletnich
🍷 WINE YOGI nie da się potraktować w 100% poważnie, ale uwierzcie – to nie żart! To jeden z najnowszych trendów świata jogi, wprost z Nowego Jorku. Jego pomysłodawczyni Eli Walker jest głęboko przekonana, że dzięki połączeniu praktyki jogi z umiarkowanym (!) popijaniem wina można osiągnąć efekt rozluźnienia i odprężenia, o który może być trudno osobom żyjącym w ciągłym stresie. Ponadto, WINE YOGA 🧘‍♀️ ma spore szanse zachęcić do jogi osoby, które wcześniej nie bardzo chciały jej spróbować.
Zajęcia polegają na wykonywaniu rozmaitych pozycji jogi z lampką wina w dłoni. Trudność polega na tym, aby nie uronić ani kropli cennego napoju, nawet w pozycjach wymagających doskonałego balansu.
‘Praktyka z winem ma poprawiać humor, relaksować ciało oraz pokonywać wewnętrzne zahamowania’ – twierdzi Eli Walker. Ciekawe, czy się z nią zgodzicie!
____
👯 Zajęcia WINE YOGA poprowadzą dla was Kaja i ita, właścicielki łódzkiej szkoły Hello Yoga, znane w ‘środowisku’ z nieszablonowych pomysłów i ich odważnych realizacji.
‘Uczymy jogi od wielu lat i robimy to całkiem serio, ale udało nam się – całe szczęście – nigdy nie popaść w rutynę i zachować świeże, kreatywne i niedogmatyczne podejście do jogi. Staramy się nieustannie odkrywać i tworzyć nowe ścieżki, którymi trafiamy z jogą do osób, które nigdy wcześniej nie odkryły w sobie tej supermocy’.
Mamy nadzieję, że poprzez praktykę WINE YOGI i Wy sięgniecie po głęboko skrywane w ciele pokłady elastyczności i dołączycie do elitarnego klubu joginów! 🧘‍♀️
Gospodarzem eventu będzie w cały świat słynąca, prosecco płynąca 🥂 klubokawiarnia PROSTO Z MOSTU, kulturalne centrum Retkini. Jeśli chcecie dobrze zjeść, popić czymś orzeźwiającym i pochillować latem w ogródku – to tylko tam!
_____
INWESTYCJA
75 zł / osoba
Co dostajesz w tej cenie?
👉 zajęcia jogi w plenerze
👉 1 lampkę wina (na potrzeby zajęć)
👉 BONUS – tylko dla uczestników zajęć zniżki na wino w Prosto z Mostu (do wykorzystania w dniu eventu, lampka – 8 zł, karafka 1l 40 zł)
_____
Czego oczekujemy od Ciebie?
🤩 przede wszystkim – że przyjdziesz! Można solo, można w parze, a już idealnie – w grupie znajomych. Wiadomo, karafka w promo cenie po zajęciach sama się nie wypije!
🤩 przyda się wygodny sportowy strój, mogą być fancy legginsy a’la Jane Fonda, może być dresik, mogą być
szorty – warunek jest taki, że ciuch musi pasować do wina
🤩 nie musisz być joginem – magia wina i wrodzony urok prowadzących sprawi, że każdy obudzi w sobie jogiczną duszę
🤩 ach, no i koniecznie!! – pamiętaj o rezerwacji miejsca 👇
_____
REZERWACJA
Aby dołączyć, zapisz się przez wiadomość na FB lub mailowo:
m.me/helloyogawlodzi/
hello@helloyoga.pl
Wydarzenie podlega rezerwacji miejsc i odbędzie się w przypadku zebrania się grupy min. 10 osób
☃️ Gdyby tfu-tfu nie dopisała pogoda, akcję przełożymy na kolejny weekend, wszystkie rezerwacje zachowają ważność. 

Nadchodzące wydarzenia

Joga w Parku im. J. Poniatowskiego

PRZED/PO | Wschodnia/Włókiennicza